Aktualności

Aktualności 5 grudnia 2022 wyświetleń: 252

Pielgrzymka do Niepokalanowa

W dniach 2-3 grudnia z Sandomierza wyruszyła pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa. Po dotarciu na miejsce, o godz. 20.30 pielgrzymi uczestniczyli we Mszy Świętej sprawowanej w Bazylice Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask. Po Eucharystii uczestnicy wyjazdu mieli okazję na modlitwę adoracyjną w kaplicy Wieczystej Adoracji. Około godziny 22.00 odbyło się spotkanie, w czasie którego można było porozmawiać oraz omówić kolejny dzień pielgrzymowania. Do północy był czas na indywidualną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. 

Kolejny dzień rozpoczął się od Jutrzni, natomiast po śniadaniu odbyło się zwiedzanie muzeum św. Maksymiliana. Kolejnym punktem była konferencja na temat wiary i ufności oraz nabożeństwo pierwszosobotnie. Ostatnim punktem w Niepokalanowie było zwiedzanie miejscowej bazyliki. Około godz. 14.00 pielgrzymi wyruszyli do Narodowego Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, gdzie zwiedzili muzeum poświęcone św. Andrzejowi. O godz. 16.00 została odprawiona Msza święta przy jego relikwiach, następnie pielgrzymi powrócili do Sandomierza.

Bogu niech będą dzięki za dar pielgrzymowania i za otrzymane łaski. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pielgrzymce, zapraszamy do udziału w kolejnych pielgrzymkach.

aktualizowano: 2022-12-05
Wszystkich rekordów:

Parafia Katedralna pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Katedralna 1 27-600 Sandomierz tel. 603 159 062 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Liturgia:

ND 7:00; 9:00: 10:30; 12:30; 17:30,
w czasie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 12:30

czytaj więcej...

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne