Ogłoszenia

Ogłoszenia 2 lipca 2022 wyświetleń: 142

XIV Niedziela Zwykła - 3 lipca 2022

XIV Niedziela Zwykła – 3 lipiec 2022 r.

Ogłoszenia Parafialne

 

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę bł. Marię Teresę Leduchowską, w piątek św. Jana z Dukli.
 2. W poniedziałek przeżywać będziemy rocznicę sakry i ingresu Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza do katedry sanodmierskiej. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Pasterza Diecezji i do modlitwy za nasz kościół diecezjalny.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Prosimy o modlitwę w intencji nowych, licznych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
 4. Dziękujemy rodzicom naszych ministrantów i scholanek za poświęcony czas i umożliwienie ich dzieciom aktywnego włączenia się w służbę Panu Bogu podczas sprawowanych nabożeństw oraz za możliwość spotkania się przy wspólnym grillu i zabawie w
  miniony wtorek.
 5. Przypominamy, że weszliśmy w wakacyjny porządek mszalny, dlatego do końca wakacji nie będzie sprawowanej Mszy Świętej o godzinie 12.00. W Koćmierzowie w okresie wakacyjnym niedzielna Msza Święta będzie sprawowana o godz. 8.00.
 6. Z radością informujemy, że po przerwie związanej z panującą pandemią Covid19, piesze pielgrzymki na Jasną Górę wracają do normalnej formy. Zapraszamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak tak młodych jak i już wprawionych pielgrzymów.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
 8. W najbliższym czasie związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Łukasz Gajek, kawaler zamieszkały w Wysiadłowie, parafia Łukawa i Anna Zioło, panna zamieszkała w Kobiernikach, parafia tutejsza – zapowiedź II.
 9. Dzieci i młodzież szkolna rozpoczęła okres wakacyjny. Także wielu z nas będzie korzystać z bardzo oczekiwanego czasu urlopowego. Wszystkim wypoczywającym życzymy pięknie przeżytego czasu wypoczynku i regeneracji sił. Zadbajmy jednocześnie o niezaniedbywanie naszych praktyk religijnych. Okres wypoczynku i urlopu może być piękną okazją do dania świadectwa naszej osobistej więzi z Bogiem i głęboko zakorzenionego w nas człowieczeństwa.
 10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli.
aktualizowano: 2022-07-02
Wszystkich rekordów:

Parafia Katedralna pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Katedralna 1 27-600 Sandomierz tel. 603 159 062 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Liturgia:

ND 7:00; 9:00: 10:30; 12:00; 17:30,
w czasie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 12:00

czytaj więcej...

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne