Ogłoszenia

Ogłoszenia 7 stycznia 2023 wyświetleń: 117

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2023 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2023 r.

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie jednak kolędy będą nam towarzyszyć do Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia naszej świątyni, wprowadzając nas wszystkich w nastrój bożonarodzeniowy. Dziękujemy ofiarodawcom choinek, dzieciom i młodzieży ze Szkoły Katolickiej im Św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu oraz Podstawowej Szkoły Publicznej im. Armii Krajowej w Zawierzbiu za przygotowanie dekoracji choinkowych. Podziękowania kierujemy do osób zaangażowanych przy powstawaniu tegorocznej szopki bożonarodzeniowej i obsadzaniu drzewek choinkowych. Dziękujemy również Chórowi Katedralnemu, dziecięcemu chórkowi oraz scholii młodzieżowej i dziecięcej za oprawę muzyczną. Liturgicznej służbie ołtarza za upiększenie liturgii. Serdeczne podziękowania kierujemy do pracowników katedry za ich posługę i włożony trud. Niech błogosławieństwo nowo narodzonego Syna Bożego będzie najlepszą nagrodą za każdy nawet najmniejszy wkład w przygotowanie i pełniejsze przeżycie Świąt Narodzenia Pańskiego.

2. Słowa wdzięczności pragniemy wyrazić za możliwość spotkania się z Wami przy okazji kolędowej wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za przyjęcie, słowa otuchy, ale także wasze cenne uwagi. Życzymy Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask dla Was i dla tych, których nosicie w swoich sercach. Rodziny, które nie mogły przyjąć nas w wyznaczonym terminie, mogą zaprosić kapłana z błogosławieństwem na inny dzień. Dlatego prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu parafialnego.

3. Zapraszamy na spotkania formacyjne do salki parafialnej:

  • ministrantów we wtorek na godz. 18.00,
  • kandydatów do bierzmowania z klas 7 w środę na godz. 18.00,
  • kandydatów do bierzmowania z klas 8 w piątek na godz. 16.30.

4. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza na Mszę Świętą oraz spotkanie formacyjne we wtorek, 10 stycznia na godz. 19.00 do kościoła Św. Józefa w Sandomierzu

5. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. Starajmy się, aby w naszych domach i rodzinach nie zabrakło dobrych wiadomości, które inspirują do bardziej świadomego przeżywania i formowania naszej wiary i wynikających z nich postaw życiowych.

6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i opieki Bożej w rozpoczynającym się tygodniu.

aktualizowano: 2023-01-07
Wszystkich rekordów:

Parafia Katedralna pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Katedralna 1 27-600 Sandomierz tel. 603 159 062 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Liturgia:

ND 7:00; 9:00: 10:30; 12:30; 17:30,
w czasie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 12:30

czytaj więcej...

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne