Ogłoszenia

Ogłoszenia 29 marca 2022 wyświetleń: 168

IV Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022 r.

 IV Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022 r.

Ogłoszenia Parafialne

1. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Spowiedź wyłącznie dla osób obchodzących pierwsze piątki i pierwsze soboty miesiąca odbędzie się w piątek o godz. 16.30 w Katedrze i o godz. 15.00 w Koćmierzowie. Spowiadamy także 15 min. przed każdą Mszą Świętą w dni powszednie, dlatego prosimy o korzystanie również z tej możliwości pojednania się z Bogiem.

2. Zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy Świętej o 17.30.

3. Dzisiaj jeszcze Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 16.30 a następnie Msza Święta.

4. W piątek Droga Krzyżowa w katedrze o godz. 17.00, natomiast stacyjna droga krzyżowa o godz. 17.00 będzie miała miejsce w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Sandomierzu.

5. Prosimy o zgłaszanie chorych i osób starszych, którzy nie będą mieli możliwości spowiedzi i pełnego uczestnictwa w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Plan odwiedzin, w zależności od ilości zgłoszeń, przedstawimy w najbliższą niedzielę. Z tego powodu odwiedzin chorych z racji pierwszego piątku nie będzie.

6. Kandydatów do bierzmowania z klas 8. zapraszamy dzisiaj na godz. 18.00 do salki parafialnej.

7. Spotkanie ministrantów odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w salce parafialnej.

8. Spotkanie dla rodziców i dzieci przeżywających pierwszą rocznicę komunii świętej odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00.

9. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał żywność w czwartek o godz. 16.00 osobom, które są objęte programem pomocy. Także dzisiaj Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać baranki wielkanocne przed/przy wejściem do katedry. Przypominamy, że ofiary złożone za baranki są formą naszej wielkopostnej jałmużny. Minimalna ofiara za baranka to zaledwie 8 zł, a górną granicę ogranicza jedynie wielkość naszego serca. Złożone ofiary pozwolą nam na dostarczenie pomocy żywnościowej dla najbardziej potrzebujących naszych parafian.

10. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 2 062,80 PLN Za ofiary składamy słowa wdzięczności (w tym: Koćmierzów 270,30 PLN oraz przewalutowana waluta obca).

11. W minionym tygodniu odeszła do Pana + Elżbieta Barzycka. Wieczny odpoczynek…

12. Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli.

 

utworzono : 2022-03-29
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: