Ogłoszenia

Ogłoszenia 8 stycznia 2022 wyświetleń: 232

III Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 9 stycznia 2022

III Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 9 stycznia 2022

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiejsza niedziela – święto Chrztu Pańskiego – kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Niemniej jednak tradycyjnie kolędy i dekoracje bożonarodzeniowe będą nam towarzyszyć do święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego).

2. Zbiórka ministrantów odbędzie się we wtorek o godz. 18.00 w salce parafialnej.

3. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” przeczytamy m.in. o przyjętym przez Jezusa chrzcie z rąk Jana Chrzciciela i artykuł o współprowadzeniu Muzeum Okręgowego w Sandomierzu przez Ministerstwo Kultury. W „Niedzieli” natomiast możemy przeczytać
o tajemnicach naszej wiary.

4. Taca w przyszłą niedzielę, jak w każdą trzecią miesiąca, przeznaczona będzie na potrzeby inwestycyjno-remontowe parafii.

5. Serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania się z Wami podczas kolędowej wizyty duszpasterskiej, za Waszą otwartość, życzliwość i przeprowadzone rozmowy. W tym tygodniu, w duchu wdzięczności za dobro od Was doświadczone, będziemy polecać Wasze rodziny opiece i prowadzeniu Bożemu podczas Mszy Świętych sprawowanych o godz. 17.30. Dlatego zapraszamy wszystkich tych, których odwiedziliśmy w ostatnich dniach oraz tych, którzy z różnych powodów w tym roku nie mieli takiej możliwości, do wspólnej modlitwy z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Waszych rodzin i domów. Zapraszamy w szczególności mieszkańców:

Koćmierzowa – w poniedziałek 10 stycznia

Zawisełcza, Andruszkowic, Strochcic, Kobiernik – we wtorek 11 stycznia

ul.: Krakowskiej, św. Jadwigi, Salve Regina, Krętej, Partyzantów – w środę 12 stycznia

ul.: Zamkowej, Żydowskiej, Opatowskiej, Pl. Zamkowego, Pl. Poniatowskiego – we czwartek 13 stycznia

ul.: Sokolnickiego, Browarnej, Fortecznej, Tkackiej, Podole, Krótkiej – w piątek 14 stycznia

ul.: Katedralnej, Mariackiej, Długosza, Rynku Starego Miasta – w sobotę 15 stycznia

Podczas Mszy Świętych pobłogosławimy wodę, którą zabierzemy do swoich domów, by w swoich rodzinnych wspólnotach pomodlić się i wyprosić Boże błogosławieństwo na rok 2022.

utworzono : 2022-01-08
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: